XXXIII - Jak świadomie korzystać z social mediów w NGO?

  • Rodzaj: webinarium
  • Termin:
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatne

Myślisz, że social media są tylko dla firm, które mogą wydawać duże pieniądze? A może myślisz, że to narzędzie, dzięki któremu łatwo możesz rozpropagować swoją ideę, tylko musisz znać jakieś magiczne sztuczki? Odpowiedź na oba pytania brzmi - nie. A ich uzasadnienie poznasz dzięki nagraniu webinarium "Jak świadomie korzystać z social mediów w NGO?"

Webinarium FAOO było okazją do spotkania z Marcinem Żukowskim, który sam o sobie mówi, że jest „cyfrowym tubylcem”. Obecnym od lat w Internecie, specjalizuje się w social mediach. I uważa, że są one bardzo ważnym narzędziem, z którego powinny korzystać organizacje pozarządowe. Nawet te, które uważają, że „nie mają na to pieniędzy”.

Jak korzystać mądrze z social mediów w sektorze pozarządowym? Kiedy i za co płacić? Co robić, aby realizować swoje cele? - to główne wątki, które pojawiły się w czasie webinarium.

Webinarium odbyło się 22 maja 2018 r.

Marcin Żukowski
Cyfrowy tubylec. Marketer, szkoleniowiec, prelegent i wykładowca. Ekspert social media. Autor dwóch bestsellerów - „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”. Współpracował m.in. z PKO BP, Medicover, Unilever, Maspex. Przez pięć lat prowadził Stowarzyszenie MłodaRP aktywizujące młodych ludzi na polu polityki, gospodarki i kultury. Pisze, komentuje i doradza w zakresie e-marketingu mediom, firmom i instytucjom.