XXXI Webinarium FAOO - Strona www jako narzędzie pozyskiwania środków

  • Rodzaj: webinaria
  • Termin:
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatne

Strona internetowa jest jednym z najważniejszych miejsc, w których spotykasz się z darczyńcami, wolontariuszami i entuzjastami Twojej organizacji. Obejrzyj nagranie i dowiedz się, jak dobrze ją przygotować, by we właściwy sposób prezentowała misję organizacji i stała się narzędziem pozyskiwania wsparcia i angażowania odbiorców.

W nagraniu znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci ulepszyć swoją stronę WWW od zaraz. Dowiesz się, na co zwracać uwagę, jakie elementy warto zastosować i poznasz wzorcowe strony internetowe oraz rozwiązania organizacji z Polski i świata.

Zapraszamy!

Webinarium poprowadził Michał Serwiński
Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Pracę rozpoczął w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, gdzie tworzył Dział Fundraisingu. Aktualnie prowadzi biuro regionalne Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie koordynując działania PAH w na południu Polski. Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Pokojowego Patrolu WOŚP. Pasjonuje go praca dla dobra. Lubi biegać, słuchać muzyki i pamiętać o wszystkim.

Webinarium zostało zorganizowane w ramach projektu „Niezależne finansowanie - silniejsze organizacje strażnicze”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.