XVIII Webinarium FAOO - Nasza Demokracja

  • Rodzaj: webinaria
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatne

"Nasza Demokracja" to nowe narzędzie, które umożliwia zaangażowanie szerszego grona ludzi do walki o nasze, wspólne sprawy. Czym jest, jak działa, dlaczego jest potrzebne - to główne tematy kolejnego webinarium, na którego nagranie zapraszamy.

W trakcie webinarium nasza ekspertka mówiła o tym, co jest ważne przy mobilizowaniu ludzi przy wykorzystywaniu nowych technologii, jak skutecznie wpływać na decydentów. Była okazja, aby poznać funkcjonalności "Naszej Demokracji" i dowiedzieć się, na jakie wsparcie można liczyć ze strony zespołu Akcji Demokracji.
 
Webinarium poprowadziła Weronika Paszewska, fundatorka i dyrektorka Akcji Demokracja (AD), doświadczona trenerka i aktywistka. W ramach AD mobilizuje ludzi do działań na rzecz lepszego, bardziej sprawiedliwego polskiego społeczeństwa. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi organizacjami pozarządowymi, pracując na rzecz zmiany edukacji dzieci i młodzieży, budowania dialogu polsko-żydowskiego, tolerancji, rozwoju edukacji medialnej i obywatelskiej, zrównoważonego rozwoju czy aktywizacji niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Z wykształcenia psycholożka. Wolne chwile spędza w ogrodzie społecznościowym lub wędrując po Tatrach.