86 Webinarium FAOO - Nie zwracaj się do głów, lecz do serc

  • Rodzaj: webinarium
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatny

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium poświęconego opowiadaniu historii - o organizacji, o działaniu, o produkcie organizacji. Webinarium pn.: "Nie zwracaj się do głów, lecz do serc - historie w promocji i PR organizacji" odbyło się 18 maja 2023 r., a poprowadził je Mateusz Rączka.

Dlaczego historie? Dlaczego storytelling? Ludzie szybko zapomną, co im powiedzieliśmy i co dla nich zrobiliśmy, ale nie zapomną, jak dzięki nam się poczuli, jakie emocje w nich się uruchomiły. I te emocje powinny pojawić się w komunikacji i promocji marki czy organizacji. Warto zwracać się do słuchaczy poprzez historie — zgrabnie przedstawionym ciągiem przyczynowo skutkowym o ładunku emocjonalnym na tyle silnym, by zachęcić ich do działania.

Podczas webinarium omówione zostało zagadnienie storytellingu w komunikacji organizacji, ekspert opowiedział też, jak zacząć tworzyć historie, które poruszą odbiorców i o czym nie zapomnieć, żeby już za pierwszym razem zobaczyć ich efekty.

Osoba prowadząca:

Mateusz Rączka
magister inżynier automatyki AGH w Krakowie, z zamiłowania mówca i trener, z serca działacz społeczny. Lider zespołów w branży digital marketingu i consultingu. Doświadczenia biznesowe zdobywał w firmach audytowych, biurach konstrukcyjnych i agencjach kreatywnych. W warsztatowych salach i na scenicznych deskach spędził już 5 lat. Miłośnik gier planszowych, sportów zespołowych i interakcji międzyludzkich.