Emerging Digital Trends and Digital Transformation for Nonprofits

  • Rodzaj: webinaria
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatny

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium przeprowadzonego przez Beth Kanter na temat nowoczesnych technologii i transformacji cyfrowej, a także związanych z nimi wyzwań, przed którymi stoją - lub staną - organizacje pozarządowe. Materiał skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tym, jak zmieniająca się rzeczywistość cyfrowa wpływa na organizacje pozarządowe, ale też tym, w jaki sposób organizacje mogą na tych zmianach skorzystać.

Jeśli nie masz pewności, czy warto obejrzeć, przeczytaj fragment zaproszenia od Beth Kanter:

The future is unfolding in digital now. Artificial intelligence and other new technologies will allow your organization to have greater empathy for your stakeholders – understand their needs, see their world, and appreciate them as humans. During this session you will gain an overview of how early adopter nonprofits are using artificial intelligence for programs, marketing, and fundraising. You will leave knowing how to apply human-centered methods and innovation techniques to develop a robust digital transformation strategy for you nonprofit.

Webinarium zorganizowane zostało jest w ramach projektu "Digital Transformation for Social Change" finansowanego ze środków Departamentu Stanu USA. Do oryginalnego nagrania zostały dodane napisy polskie.

Osoba prowadząca

Beth Kanter
Beth jest rozpoznawalną na całym świecie ekspertką zajmującą się sieciami społecznymi, transformacją cyfrową, dobrostanem pracowników i filantropią. Ma ponad 35 lat doświadczenia w sektorze pozarządowym, prowadziła szkolenia dla tysięcy aktywistów zmiany społecznej i organizacji non-profit na każdym kontynencie. Występuje jako keynote speaker na licznych konferencjach i warsztatach. Nazwana została jedną z najbardziej wpływowych kobiet w świecie technologii przez Fast Company i „Głosem innowacji w mediach społecznościowych” przez BusinessWeek. Jest autorką książek, m.in.: Networked Nonprofit Books, The Happy Healthy Nonprofit, Strategies Impact without Burning. Jej klientami są organizacje pozarządowe i jednostki administracji rządowej.