XLIII Webinarium FAOO - Nowe technologie w organizacji społecznej - część 1

  • Rodzaj: webinaria
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatny

Coraz więcej polskich organizacji społecznych wykorzystuje w codziennej pracy nowe technologie i sięga po nowoczesne narzędzia. Komputery i telefony w parze z umiejętnie dostosowanym oprogramowaniem mogą w znaczący sposób pomagać stowarzyszeniom i fundacjom w organizacji działań, gromadzeniu danych oraz komunikacji. Dlatego tak ważne jest nieustanne rozwijanie umiejętności cyfrowych, dzięki którym pracownicy mogą jeszcze lepiej korzystać z zasobów organizacji i efektywniej realizować misję.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które wprowadzało w świat technologii i koncentrowało się, zgodnie ze swoim podtytułem, na usprawnieniach związanych z organizacją czasu pracy i wykonywaniem zadań.

Główne zagadnienia:

 

1. Gdzie i jak szukać usprawnień pracy z wykorzystaniem technologii w organizacji.

2. Jak sprawnie zarządzać czasem wiedzieć ile potrzeba go na realizację działań.

3. W jaki sposób w gąszczu projektów i zadań poukładać pracę swoją i zespołu.

4. Gdzie i jak szukać sprzętu i oprogramowania dla swojej organizacji.

5. Czy warto stworzyć swój własny spójny system zarządzania, a jeśli tak, to jak to zrobić.

Webinarium odbyło się 9 maja 2019 r.
 
Osoba prowadząca: Michał Serwiński
Fundraiser, konsultant, trener. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od 12 lat zawodowo związany z trzecim sektorem. Doświadczenia zdobywał jako kierownik Działu Fundraisingu w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i kierownik biura regionalnego Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie. Współtwórca i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Redakcji Internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Współpracuje i doradza organizacjom społecznym.