XXXVIII Webinarium FAOO - Płatne kampanie na Facebooku

  • Rodzaj: webinarium
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatne

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium poświęconego organizacji płatnych kampanii na Facebooku. Jak zapowiadał Marcin Żukowski, który prowadził to spotkanie, „Facebook to świetne narzędzie do prowadzenia komunikacji dla firm, osób publicznych, ale także dla organizacji pozarządowych. Nie da się jednak skutecznie z niego korzystać, jeśli nie wykorzystuje się tu płatnych kampanii reklamowych. Nie ma sensu zamykanie się na nie, bo to najbardziej efektywna kosztowo możliwość dotarcia do odbiorców w dzisiejszym świecie. Warto poznać ją bliżej.”

Zwłaszcza, że „płatna” nie oznacza „rujnująca budżet”

Jakie rodzaje kampanii można organizować, na co zwracać szczególną uwagę, jak określać cele kampanii, z jakich kanałów korzystać, jak wybierać grupy docelowe - to tylko niektóre wątki poruszone podczas tego wirtualnego spotkania.

Webinarium odbyło się 30 sierpnia 2018 r.

Marcin Żukowski
Cyfrowy tubylec. Marketer, szkoleniowiec, prelegent i wykładowca. Ekspert social media. Autor dwóch bestsellerów - „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”. Współpracował m.in. z PKO BP, Medicover, Unilever, Maspex. Przez pięć lat prowadził Stowarzyszenie MłodaRP aktywizujące młodych ludzi na polu polityki, gospodarki i kultury. Pisze, komentuje i doradza w zakresie e-marketingu mediom, firmom i instytucjom.