Kampania 1% - jak się za nią zabrać, by odnieść sukces

  • Rodzaj: webinaria
  • Termin: dostęp nieograniczony
  • Wydawca: FAOO
  • Cena: bezpłatny

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium FAOO poświęconego planowaniu kampanii pozyskiwania środków z 1% PIT. Webinarium przeprowadziła Natalia Siewiera, doświadczona marketerka i fundraiserka, związana z Fundacją Gajusz.

W czasie webinarium pojawiły się odpowiedzi na wiele pytań, z jakmi borykają się organizacje planujące kampanie 1%, przede wszystkim:
- jak i kiedy planować działania związane z kampanią,
- jak efektywnie wybierać kanały komunikacji,
- czy prowadzenie kampanii musi kosztować,
- jak sprawdzić, czy wykorzystane narzędzia były efektywne.

Webinarium było skierowane przede wszystkim do osób zajmujących się działaniami promocyjnymi w organizacji, analizą danych, marketingiem lub fundraisingiem, a oprócz tematów zapowiedzianych wcześniej, pojawiły się takie wątki, ajk:
- jak z roku na rok można efektywniej wykorzystywać budżet,
- skąd wziąć statystyki kampanii,
- czy warto i jeśli tak, to jak korzystać z darmowych czasów emisyjnych w mediach,
- jak testować skuteczność poszczególnych narzędzi marketingowych i czy to musi być drogie.

Osoba prowadząca

Natalia Siewiera
Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z praktyki marketingowiec z 11-letnim doświadczeniem, zdobytym w Polsce i za granicą. Pracowała m.in. dla międzynarodowej organizacji Save the Children, jednej z największych organizacji pozarządowych na świecie. Od kilku lat związana z łódzką Fundacją Gajusz. Prowadzi skuteczne kampanie 1%, konsekwentnie uzyskując co roku wzrost przychodów dla organizacji z tytułu 1% podatku. Od 6 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi w zakresie marketingu i fundraisingu.